Zoho Campaigns Türkiye

Teramind Türkiye

Zoho Campaigns Nedir?

Her büyüklükteki işletme için zengin özelliklere sahip bir e-posta pazarlama yazılımıdır.

Zoho Campaigns Ne İşe Yarar?

Güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza yardımcı olacak e-posta kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olur. Zoho Campaigns, e-posta şablonlarından, kullanımı kolay bir düzenleyiciye ve otomasyon araçlarına, gerçek zamanlı analizlere kadar ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Nasıl Çalışır ?

Kullanıma hazır e-posta şablonları veya sürükle ve bırak düzenleyicisi kullanılarak e-posta kampanyaları oluşturulur. Ayrıca, tüm e-posta kampanya süreçleri otomatikleştirilebilir ve gelecekteki e-posta kampanyalarını planlamak, yürütmek ve yönetmek için raporlar izlenebilir.

Zoho Campaigns Versiyonları

Email-Based Plan

Subscriber-Based Plan

Pay by Email Credits

Kullanım Senaryoları

Abonelerinizi Zoho CRM, Eventbrite ve G Suite gibi çeşitli kaynaklardan Zoho Campaigns’e aktarma.

A/B Test ile kampanyaları değerlendirme.

E-mail serisi oluşturup, planlayarak her seferinde doğru zamanda, doğru içeriğin iletilmesini sağlama.

Neden Leadpro?

LeadPro Zoho Campaigns Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Önceden tasarlanmış şablonlarla zahmetsizce kampanya oluşturabilirsiniz. İş, tatil, yeni yıl gibi kategorilerden kendinize uygun şablonu seçip çalışmalar yapabilirsiniz.

Zoho Campaigns Türkiye

Sürükle-Bırak

E-posta şablonu düzenleyicisi, haber bültenlerinizin görünümünü istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak tanır (resimler, metin kutuları, sosyal düğmeler vb).

Zoho Campaigns Türkiye

Sosyal Medya

Kampanyalarınızı sosyal medyada paylaşarak mesajınızı daha geniş bir kitleye taşıyın. Hayran kitlenizi büyütmek için kampanyalarınızı Facebook, Twitter ve Linkedin’e gönderin.

Zoho Campaigns Türkiye

Gerçek Zamanlı Analiz

Kampanyalarınızın aldığı tıklama, açılış, abonelikten çıkma, geri dönme ve paylaşımları gösteren raporlarla kampanya performansını takip edin. Coğrafi konum raporlarıyla alıcılarınızın konumlarını izleyin ve kampanyaların mobil cihazlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı daha fazla görüntülendiklerini öğrenin.

Zoho Campaigns Türkiye

Zoho ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.