Zoho Türkiye

Zoho Türkiye iş ortağı LeadPro ile işletmenizi bir adım öne taşıyın

Zoho Türkiye yetkili satıcısı LeadPro ile tüm şirket süreçlerinizi dijital, otonom, süreç uyumlu ve ölçülebilir hale getirin.

Zoho Nedir?

Zoho CRM, Desk, Mail gibi bir işletmenin ihtiyaç duyacağı bir çok ürünü bünyesinde barındıran bir teknoloji markasıdır. İlk ürünü olan Zoho CRM 2005 yılında kullanıcılarla buluşturan Zoho satış, finans, sosyal medya yönetimi, pazarlama, insan kaynakları, yazılım geliştirme, destek gibi iş süreçlerini kapsayacak 45’den fazla entegre yazılımla yolculuklarına devam ediyorlar.

Zoho Ne İşe Yarar?

Zoho ürün yelpazesinin genel ve ortak amacı bir işletmeyi yönetmek ve sürdürülebilirliğini artırmak üzerine kurgulanmış yazılımların oluşturduğu bir bütün olarak özetlenebilir. Bu bütünün önemli bileşenleri CRM, Mail, Desk ve Assist öne çıkmaktadır. Ayrıca bütün paketleri Zoho One ile edinip Zoho deneyiminizi bir level üstte taşıyabilir şirketinize değer katabilirsiniz.

Zoho Nasıl Çalışır?

Zoho ürün ailesi Cloud tabanlı olarak çalışmaktadır. Bu firmalara esnekli ve hızlılık sağlamaktadır. Ayrıca donanım maliyetinden de kurtarmaktadır. Ayrıca Zoho verilerinizi güvende ve emniyette tutma konusunda oldukça gelişmiştir. Zoho Corp Ağ güvenlik sistemi en son şifreleme ve saldırı tespit ve önleme teknolojilerini kullanır. Zoho’nun veri koruma önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Zoho Ürünleri

Zoho ürünleri aşağıda kısa kısa bahsedeceğimiz gibi oldukça fazladır. Kendinize uygun ürünü seçmek için her zaman bize danışabilirsiniz.

Kullanım Senaryoları

Zoho kullanım senaryoları sınırsızdır. Esnekliği sayesinde işletmenize programlama bilmeden entegre edebilirsiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro, Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırmaktadır. Mevcut sisteminizin Zoho’ya aktarılması, kullanılan yazılımlarla entegrasyonların yapılması ve sektöre özel uyumlaştırmalarla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Zoho Türkiye

Zoho ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için zoho@leadpro.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir veya üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

LeadPro IT Danışmanlık hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tıklayın.