Zoho Cliq ile tüm müşteriler, paydaşlar ve iş arkadaşları aynı platformda !

Zoho Türkiye

Zoho Cliq - Online Mesajlaşma Platformu

Zoho Cliq Nedir?

Zoho Cliq, kurumsal bir şirket içi mesajlaşma yazılımıdır. Şirket içerisindeki tüm kişiler ile mesajlaşabilir, dilerseniz ekipler, departmanlar veya projeler için özel gruplar kurup, bu gruplar üzerinden konuşabilirsiniz.

Ne İşe Yarar?

Organize konuşmalar, bulması kolay bilgiler ve sevdiğiniz araçlara bağlanarak ekip iletişiminizi basitleştirir.

Nasıl Çalışır?

Takım mesajlaşma yazılımınız olan Cliq, iş akışını sürdürmek için en sevdiğiniz araçlarla kolayca entegre olarak iletişiminizi sağlar.

Zoho Cliq Versiyonları

Unlimited – Aranabilir mesajlar, Dosya depolama, Maks. Alan sayısı kanal başına katılımcı, Kullanıcı yetkilendirme ve yetkilendirmeyi kaldırma, Google / Google Apps oturumu açma, SAML tabanlı tek oturum açma (SSO), Ekran paylaşımı, Aranabilir mesajlar: Sınırsız, Dosya depolama, Yeniden markalama, Özel alan, Özel E-posta, Özel kullanıcı rolleri ve izinleri, Kullanıcı grupları (Takımlar), Harici kanallar, Çoklu takım kanalları, Duyuru kanalları, Ekipler için özel güvenlik politikası, Raporlar, Misafir Sohbeti

Kullanım Senaryoları

Şirket içerisindeki tüm kişiler ile mesajlaşabilir, dilerseniz ekipler, departmanlar veya projeler için özel gruplar kurup, bu gruplar üzerinden konuşabilirsiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro, Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Cliq Örnek Ekran Görüntüleri

Özel çoklu sohbet görünümümüz, aynı anda birden fazla konuşmayı sekmelerde tutmanıza yardımcı olarak size tek bir görünümde tam resmi sunar. Bölünmemiş olarak ilgilenmenizi gerektiren bir tartışma varsa, belirli bir sohbete odaklanmak için tekli sohbet görünümüne geri dönebilirsiniz.

Zoho Cliq

Sohbet Üzerinden Bağlanın, Arama Yapın veya Ekran Paylaşın

Doğrudan herhangi bir sohbetten arama yapın ve daha iyi işbirliği için ekranınızı paylaşın. Etkili çevrimiçi ekip işbirliği, herkesin her zaman güncel olduğu anlamına gelir.

Zoho Cliq

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız. Zoho Ailesi’nin diğer ürünlerini incelemek isterseniz Zoho Türkiye sayfamızı  veya üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.