ZOHO EXPENSE İLE MASRAF YÖNETİMİ

zoho expense türkiye

Tamamlanmış Projeler

0
Zoho One
0
Zoho CRM
0
Zoho Books & Inventory
0
Zoho People

Zoho Expense Türkiye

Zoho Expense, masraf raporu oluşturmayı otomatikleştirmek, onayları kolaylaştırmak ve hızlı geri ödemeler yapmak için özel olarak tasarlanmış bir masraf raporlama yazılımıdır. Şirket adına yapılan harcamaların kayıtlarını tutabilir, takibini ve ödemesini kolayca yapabilirsiniz. Harcamalarınızı tuttuğunuz sistemleri kolayca aktarabilir, dijital ortamda saklayabilir ve yönetebilirsiniz.

Kullanım kolaylığının yanı sıra, her kullanıcı seviyesine farklı yetkiler verebilirsiniz. Departmana ve kullanıcı düzeyine özel olarak bilgileri görünür kılabilirsiniz. Böylelikle sisteminizi kolaylaştırırken güvenliğini de sağlayabilirsiniz.

Zoho Expense Nedir?

Zoho Expense, en basitinden harcama ve masraflarınızı daha gerçekleşiyorken kaydedebileceğiniz bir masraf yönetimi yazılımıdır. Üstelik kullanımı oldukça basit bir işleyiştedir.

Bir makbuz ekleyin, maliyeti girin ve masrafı bir rapora sabitleyin. Masraflarınızı kategorilere ayırın, notlar yazın ve ilave giriş alanları ekleyerek sizin için en kullanışlı masraf yönetimi uygulamasını tasarlayın.

Zoho Expense Kullanımı

Zoho Expense ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz, masraf ve harcama uygulamasına sahip olabilirsiniz. Departmanlara özel farklı politikalar belirleyebilirsiniz. Böylelikle harcamaların hangi alanda ne sınırda olduğunu, nasıl aksiyonlar almanız gerektiğini analiz edebilirsiniz.

Ayrıca Zoho Expense’in kapsamlı otomasyonu ile siz ve çalışanlarınız gider raporlama sürecine müdahale etmek zorunda kalmazsınız. Makbuz taramasından onaya kadar her şeyi otomatikleştirerek zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

zoho expense türkiye 1
zoho expense türkiye

Zoho Expense Fiyatları

Zoho Expense’in Free, Premium ve Enterprise olmak üzere 3 farklı versiyonu vardır. İhtiyaçlara, kullanıcı sayısına ve add-on’lara göre fiyat değişebilmektedir. Dilediğiniz versiyonu kullanmakla başlayabilir, ihtiyacınıza göre versiyon değiştirebilir veya ek özellikler satın alabilirsiniz.

En doğru bilgi için form doldurarak bizden teklif talebinde bulunabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, size uygun bir zamanda online meeting aracılığıyla demo hesabı açarak tanıtım yapmaktan mutluluk duyarız.

1 saat içerisinde Demo hesabınızı oluşturup size sunabiliriz. Kişisel oturumunuzu planlamak için lütfen zoho@leadpro.com.tr ile iletişime geçin.

Tabi ki yapabilirsiniz. Hesabınızda oturum açtıktan sonra ana sayfanızdaki bağlantılardan versiyon yükseltmeniz mümkün. Yeni bir plana geçmek için Abonelik sayfasındaki adımları izleyebilir veya bizden destek talep edebilirsiniz.

Verilerinizi güvende ve emniyette tutma konusunda çok Zoho oldukça gelişmiştir. Zoho Corp tesisleri video izleme, biyometrik erişim ve gelişmiş yangın, su baskını ve hırsızlık izleme sistemleri ile 365 gün 24 saat sıkı güvenlik sunar. Ağ güvenlik sistemi en son şifreleme ve saldırı tespit ve önleme teknolojilerini kullanır. Zoho’nun veri koruma önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Zoho Expense lisanslarınızı aylık veya yıllık olacak şekilde fiyatlıyoruz. Fakat Zoho CRM, kullanılan kadar ödeme yapabileceğiniz sisteme sahip bir hizmettir. Dilediğiniz vakit ihtiyacınıza göre planınızı değiştirebilirsiniz.

Evet, Türkçe dahil 28 dil desteği sunmaktadır: Arapça, İngilizce (ABD), İngilizce (İngiltere), Bulgarca, Bahasa Endonezce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatistan (Hrvatski), Çekçe, Felemenkçe (Nederland), Danca, Fransızca, Almanca (Deutsch), Macarca (Magyar), Hintçe, Italiano (İtalya), Japonca, Lehçe (Lehçe), Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca (Espanol), İsveççe (Svenska), Tayca, Türkçe, Vietnamca, Korece, İbranice.

Expense’in hangi versiyonunu kullanıyor olsanız olun, mobil uygulamaları kullanabilirsiniz.

Hayır, eğer lisans kullanıcısıysanız mobil uygulamaları ücretsiz kullanabilirsiniz.

Zoho, cloud bir çözümdür. On-premise kurulum mevcut değildir.

Zoho’nun sunduğu en iyi şeylerden biri özelleştirmeler! İhtiyacınız olan modülleri seçerek dilediğiniz kritere göre filtreleme yapabilir, özel raporlar alabilirsiniz. Hatta bu raporları kaydederek düzenli olarak kontrol sağlayabilirsiniz.

Evet, Zoho Expense’in API’ları ile entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Zoho Expense Türkiye Fiyatları ve Planları hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak için zoho@leadpro.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Zoho Expense Danışmanlığı

Zoho Expense, finans uygulamaları içinde masraf ve harcama yönetiminizi kolayca yapabileceğiniz bir uygulamadır. Zoho’nun diğer finans uygulamaları ile tek tıkla entegre edebilirsiniz. Dilediğiniz bir çok uygulama ve raporlama aracı ile de paylaştığı API’lar sayesinde entegre olabilen Zoho Expense, yüksek otomasyonu ile en düşük eforla kullanabileceğiniz masraf yönetimi uygulamasıdır.

LeadPro, Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırmaktadır. Masraf sisteminizin Zoho’ya aktarılması, kullanılan yazılımlarla entegrasyonların yapılması ve sektöre özel uyumlaştırmalarla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Zoho CRM

Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz

Teklif çalışması, teknik analiz ve demo hesabı talebinde bulunmak için form doldurmanız halinde size ulaşalım.

Zoho ailesi hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfamızı, yazılarımızı okumak için blog ve makalelerimizi veya üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.