Zoho Meeting Türkiye

Zoho Meeting Online Toplantı Aracı

Zoho Meeting Nedir?

Online toplantı ve webinar ihtiyaçlarınızı karşılayan bir web konferans yazılımıdır.

Ne İşe Yarar?

Şifreleme ve uluslararası kabul görmüş güvenlik ve gizlilik standartlarına uygun olarak bilgilerinizi korumak için protokolleri takip ederek, kullanıcılara güvenli bir online toplantı ve webinar platformu sunar. Ayrıca toplantıları kilitle işlevi, video ayarları ve giriş/çıkış bildirimleri gibi toplantılarınızı kesintiye karşı korumak için birden fazla güvenlik özelliği sunar.

Nasıl Çalışır ?

Tarayıcı üzerinden uzantı ekleyebilir veya izin sorunları ve donanım algılama hatası gibi tarayıcı sınırlamalarının üstesinden gelmek için Desktop uygulamasını kullanabilirsiniz.

Zoho Meeting Versiyonları

Meeting – 100 kullanıcı

Webinar – 250 katılımcıya kadar (25-50 ve 100 katılımcı opsiyonlu)

Kullanım Senaryoları

Zaman kaybı yaşamadan, tarayıcı üzerinden en iyi performansla çalışabilir ve ayrıca bilgisayarınız yanında olmadığında mobil uygulama ile bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetin yetersiz veya kötü olduğu noktalarda, ücretsiz telefon araması yapabilir ve tüm bu görüşmelerin kaydını alabilirsiniz.

Beklenmedik katılımcılardan korunma sağlamak için gizli toplantıları kilitleyebilirsiniz.

Başka bir katılımcının, masaüstü uygulamasını kullanarak ekranınızı uzaktan kontrol etmesine izin verebilir ve böylece işlerinizi daha kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Meeting hesabınıza yeni üyeler ekleyebilir ve ekip toplantılarınızı daha kolay düzenleyebilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Meeting Örnek Ekran Görüntüleri

Zoho Meeting ile gerçek zamanlı ses, video ve ekran paylaşımı ile online toplantılar düzenleyin. Tek bir araç kullanarak çevrimiçi toplantılar gerçekleştirin ve web seminerleri düzenleyin. Sunumlar ve demolar yayınlayarak çevrimiçi eğitim web seminerleri sunun.

Zoho meeting

Moderatör Kontrolleri

Toplantılarınızı kilitleyerek güvenli web konferansı oturumları düzenleyin. Ayrıca, toplantılarınızın akışını yönlendirmek için moderatör denetimlerini kullanın. Gürültüyü iptal etmek için seçilen kişileri veya tüm katılımcıları sessize alın. Toplantıya katılanların giriş ve çıkışları için sesli bildirimleri etkinleştirin. Davetsiz misafirleri toplantınıza girdiklerinde kaldırın veya artık tartışmanızın bir parçası olmaları gerekmediğinde katılımcıları kaldırın.

zoho meeting

Mobil Kullanım

Zoho Meeting ile Her yerden toplantı başlatın veya toplantılara katılın. Mobil cihazınızdan çevrimiçi toplantılara katılın, güncellemeleri ekibinizle paylaşın ve Zoho Meeting Mobil uygulamasıyla istediğiniz şekilde ortak çalışma yapın. Sunum, e-tablo veya belgeleri görüntülemelerine izin vermek için ekranınızı diğer toplantı katılımcılarıyla paylaşarak herkesi aynı sayfada tutun.

zoho meeting

Zoho ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Kaynaklar

Zoho Meeting ile ilgili blog yazılarımızı görmek için tıklayın.