Zoho Nedir? Zoho'yu Tanıyalım!

Zoho Nedir? Zoho'yu Tanıyalım!

Tamamlanmış Projeler

0
Zoho One
0
Zoho CRM
0
Zoho Books & Inventory
0
Zoho People

Zoho Nedir?

Zoho Corporation, 1996’da network yönetimi hizmeti veren bir şirket olarak başlıyor. Asıl Zoho serüveni, şirketin vizyonunu uzun vadede bir işletmenin ihtiyaç duyacağı her uygulamayı entegre ederek sunmak olarak belirlemesiyle başladı. Bu serüven de 2005 yılında yayınladıkları Zoho CRM ile başlamış oldu. Bugün ise satış, finans, sosyal medya yönetimi, pazarlama, insan kaynakları, yazılım geliştirme, destek gibi iş süreçlerini kapsayacak 45’den fazla entegre yazılımla yolculuklarına devam ediyorlar.

zoho nedir
Zoho CRM Türkiye

Zoho Uygulamaları

Zoho, 25 yıldır 45’ten fazla yazılım yayınlamıştır. Bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği her uygulamanın yanı sıra Deluge, Flow, Creator gibi kendi uygulamalarınızı geliştirebileceğiniz uygulamalar dahi yayınlamıştır. Uygulamaların kendi içinde entegre olmasıyla birlikte, üçüncü parti uygulamalarla da Zoho MarketPlace üzerinden kolayca entegre edilebilir. Uygulamalar için mobil app’ler de ücretsiz sunulmaktadır. Her cihaza uyumlu ekran görünümü de sunulmaktadır.

Zoho Nasıl Kullanılır?

Zoho, cloud-based yazılımlarda oluştuğu için kullanacağınız kadar lisans satın alarak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Her bir yazılımın birbiri ile kolayca entegre olabilmesiyle uzun kurulum ve entegrasyon eforundan ve gereksiz maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Kolayca iş birliği yapıp her an her bir uygulamanıza erişebilmeniz için ücretsiz mobil uygulamalarından da faydalanabilirsiniz.

Zoho CRM Türkiye

Zoho CRM

Zoho CRM, diğer CRM uygulamalarından farklı değil, sadece çok daha iyi! Görsel olarak cazip olmasının yanı sıra, her bir modülü için sürükle-bırak gibi kolay bir yöntemle özelleştirmeler sunması, gelişmiş raporları ve filtreler ile yönetilebilen analizleri rakiplerinin oldukça ilerisinde. Modüller arası çalıştığımız workflow’lar ile de müşteri dönüşümü, diğer kanallardan gelen adayların yönetimi gibi birçok farklı konuyu kolayca takip etmenizi sağlar. Lisanslama planı olarak “kullandığınız kadar ödeyin” prensibi mevcuttur. İstediğiniz versiyonda, kullandığınız kadar bütçelenecektir. Planlar arası değişim oldukça kolaydır. Planların ayrıntıları ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Zoho CRM Türkiye Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zoho One

Zoho One, Zoho’nun bir şirketin bütün departmanların ihtiyaç duyabileceği yazılımları bir araya getirerek oluşturduğu uçtan uca entegre bir işletim sistemidir. Her bir departmanın hatta ekibin ihtiyacına yönelik uygulamaları Zoho çatısında toplayarak uçtan uca yönetebilir ve analiz edebilirsiniz. Bu sayede, her bir üründe farklı bir lisanslama süreci, farklı partnerler ve entegrasyon için daha fazla efor sarf etmenize gerek kalmayacak. Zoho One ile birlikte tek bir noktadan, şirketinizdeki tüm sistemi entegre ederek maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Zoho One’da açacağınız bir kullanıcı, tüm sistemlerde tanımlanacak ve farklı lisanslama modelleri veya lisanslama süreçleri ile vakit kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.

Zoho CRM Türkiye

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, size uygun bir zamanda online meeting aracılığıyla demo hesabı açarak tanıtım yapmaktan mutluluk duyarız.

1 saat içerisinde Demo hesabınızı oluşturup size sunabiliriz. Kişisel oturumunuzu planlamak için lütfen zoho@leadpro.com.tr ile iletişime geçin.

Tabi ki yapabilirsiniz. Hesabınızda oturum açtıktan sonra ana sayfanızdaki bağlantılardan versiyon yükseltmeniz mümkün. Yeni bir plana geçmek için Abonelik sayfasındaki adımları izleyebilir veya bizden destek talep edebilirsiniz.

Verilerinizi güvende ve emniyette tutma konusunda çok Zoho oldukça gelişmiştir. Zoho Corp tesisleri video izleme, biyometrik erişim ve gelişmiş yangın, su baskını ve hırsızlık izleme sistemleri ile 365 gün 24 saat sıkı güvenlik sunar. Ağ güvenlik sistemi en son şifreleme ve saldırı tespit ve önleme teknolojilerini kullanır. Zoho’nun veri koruma önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Zoho CRM lisanslarınızı aylık veya yıllık olacak şekilde fiyatlıyoruz. Fakat Zoho CRM, kullanılan kadar ödeme yapabileceğiniz sisteme sahip bir hizmettir. Dilediğiniz vakit ihtiyacınıza göre planınızı değiştirebilirsiniz.

Evet, Türkçe dahil 28 dil desteği sunmaktadır: Arapça, İngilizce (ABD), İngilizce (İngiltere), Bulgarca, Bahasa Endonezce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatistan (Hrvatski), Çekçe, Felemenkçe (Nederland), Danca, Fransızca, Almanca (Deutsch), Macarca (Magyar), Hintçe, Italiano (İtalya), Japonca, Lehçe (Lehçe), Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca (Espanol), İsveççe (Svenska), Tayca, Türkçe, Vietnamca, Korece, İbranice.

CRM’in hangi versiyonunu kullanıyor olsanız olun, mobil uygulamaları kullanabilirsiniz.

Hayır, eğer lisans kullanıcısıysanız mobil uygulamaları ücretsiz kullanabilirsiniz.

Zoho, cloud bir çözümdür. On-premise kurulum mevcut değildir.

Evet, hem mobilden hem web üzerinden CRM’i WhatsApp ile entegre edebilirsiniz. Doğrudan CRM’den müşterilerinizle konuşmalar ve mesajlaşmalar başlatabilir, toplu iletiler gönderebilirsiniz ve iş akışları oluşturabilirsiniz.

Zoho’nun sunduğu en iyi şeylerden biri özelleştirmeler! İhtiyacınız olan modülleri seçerek dilediğiniz kritere göre filtreleme yapabilir, özel raporlar alabilirsiniz. Hatta bu raporları kaydederek düzenli olarak kontrol sağlayabilirsiniz.

Evet, Google Apps Marketplace’e giderek Zoho CRM ile entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Zoho CRM Türkiye Fiyatları ve Planları hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak için zoho@leadpro.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Zoho Danışmanlığı

Zoho 25 yıldır, 180 ülkede 150.000’den fazla işletmeden oluşan küresel bir ağ tarafından güvenilen ödüllü bir SaaS şirketidir. Her geçen gün kullanıcı sayısı artan Zoho için işletmelerin danışmanlık ihtiyaçları da artmaktadır.

LeadPro, Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırmaktadır. Mevcut sisteminizin Zoho’ya aktarılması, kullanılan yazılımlarla entegrasyonların yapılması ve sektöre özel uyumlaştırmalarla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Zoho CRM

Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz

Teklif çalışması, teknik analiz ve demo hesabı talebinde bulunmak için form doldurmanız halinde size ulaşalım.

Zoho ailesi hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfamızı, yazılarımızı okumak için blog veya üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.