Zoho Sign ile belgelerinizi kolayca imzalayın !

Zoho Sign Türkiye

Zoho Sign - Onlime İmza Uygulaması

Zoho Sign Nedir?

Zoho Sign Zoho’nun bir dijital imza çözümüdür. Her büyüklükteki işletmenin yasal olarak bağlayıcı belgeleri dijital olarak imzalamasını ve doğrulamasını sağlar. Ayrıca, askeri düzeyde şifreleme sunar ve en yüksek düzeyde veri güvenliği sağlar. En güncel e-imza yasalarına uygundur: ESIGN ve eIDAS.

Zoho Sign Ne İşe Yarar?

Belgelerinizi imzalamak hızlı, kolay ve tamamen kağıtsız sürecini kullanarak uzun evrak işlerinin tüm sorunlarından kurtulabilirsiniz. Bu belgelerin, mürekkeple yapılmış geleneksel imzalar ve mühürler taşıyan fiziksel kopyalar kadar geçerliliği vardır.

Bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar dahil tüm cihazlarda ve işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Nasıl Çalışır ?

Belge Gönderirken: Yerel sürücünüzden belgeleri yükleyin veya tercih ettiğiniz bulut depolama hizmetinden içe aktarın. Alıcılar ekleyin, rolleri tanımlayın ve bir belge için imzalama sırasını ayarlayın. İmzalayanların her biri için form alanlarını yerleştirin ve gönder düğmesine basın.

Belge İmzalarken: E-postanıza gönderilen bağlantıya tıklayarak imzalama işlemini başlatın. Zorunluysa kimlik doğrulama kodunuzu girin ve imzalamaya başlayın. Tüm alanları doldurun ve imzalama işlemini tamamlayın.

Zoho Sign Versiyonları

Free (5 döküman / tek kullanıcı)

Standard (Free + 25 döküman / kullanıcı)

Professional (Standard + sınırsız döküman, raporlar)

Enterprise (Professional + toplu gönderim, API ve dahası…)

Kullanım Senaryoları

Dijital belge imzalama, finansal işlemler, e-posta hizmet sağlayıcıları ve yazılım dağıtımı için, dijital iletişimin gerçekliğinin ve bütünlüğünün çok önemli olduğu alanlarda kullanılırlar.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında uzmanlar barındırır.

Zoho Sign Örnek Ekran Görüntüleri

Zoho Sign ile belgeleri kendiniz dijital olarak imzalayın ve imzalı kopyaları başkalarına e-posta ile gönderin, belgeleri yerinde imzalayın veya imza istemek için belgeleri gönderin.

Zoho Sign

Akış

Bir belgeyi birden çok alıcıya gönderirken imzalama sırasını tanımlayın ve belgelerinizi nasıl alacaklarını ve imzalayacaklarını kontrol edin.

Zoho Sign

Belge Durumu

Kapsamlı denetim geçmişiyle, belge imzalama sürecinin her adımını izleyin. Her belgenin durumu hakkında anında uyarılar ve bildirimler alın.

Zoho Sign

Şablonlar Oluşturun

Bir kez kişiselleştirilmiş şablonlar oluşturun ve bunları kullanın. Böylece, zamandan ve emekten tasarruf edin.

Zoho Sign

Marka Ekleme

Marka imajınızı, özelleştirilmiş logolar ve e-postalarla belgelerinize dahil edin.

Zoho Sign

Zoho ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.