Koronavirüs, sosyal yaşamımızda olduğu gibi iş hayatımızda da değişimlere sebep oldu. Uzun uzun, kalabalık ekiplerle yapılan görüşmeler yerini artık online toplantılara bıraktı. Online toplantı dönemiyle beraber, ekipler saatler süren verimsiz toplantılar yerine 15-20 dakikalık görüşmelerle işlerinde daha hızlı sonuçlar alabildiler. Özellikle satış ekiplerinin yararına olan bu dönemde, farklı lokasyondaki ziyaretlere yetişmek yerine 5 dakikalık aralarla farklı müşterilerle görüşmeler yapabildiler. Kısacası, koronavirüs iş süreçlerinde bizleri değişmeye zorlarken aslında daha önceden yapılmayan fakat yapılmak zorunda kalındıkça faydalarını gördüğümüz birçok kolaylığı açığa çıkarmış oldu.

Online toplantılar için çeşitli platformlar kullanılıyor fakat bunları kullanırken akıllarda elbette ki “Güvenli mi?” sorusu yankılanıyor. Bu yazımızda sizlere bahsetmek istediğimiz Zoho Meeting, tüm kullanıcıların güvenini kazanarak mutlu etmeyi başarıyor.

Online Toplantı Zoho Türkiye

Zoho Meeting

Online toplantıların yaygınlaşmasıyla beraber kullanıcılar da kendileri için optimum ürün arayışına girdiler ve elbette ki en önemli kriterleri güvenlik oldu. Daha da derinden inceleyeceğimiz, online toplantılar için rekabetçi bir çözüm olan Zoho Meeting ise endişelere çözüm niteliğinde varlığını sürdürüyor.

Zoho Meeting kullanıcılara güvenli bir online toplantı platformu ve web semineri çözümü sunar. Şifreleme ve uluslararası kabul görmüş güvenlik ve gizlilik standartlarına uygun olarak bilgilerinizi online olarak korumak için protokolleri takip eder.

Özellikleri Nelerdir?

Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde, program indirme gibi zaman kaybına sebep olan süreçler yaşanabiliyor. Online toplantılar için farklı platformlar kullanan ekipler, toplantıya tarayıcı üzerinden indirmeden katılmak istediklerinde platformdan aynı verimi ne yazık ki alamıyorlar ve masaüstü versiyonu kullanmak zorunda kalıyorlar. Zoho Meeting, bu noktada gayet başarılı işliyor. Tarayıcınız üzerinden kesintisiz ve sorunsuz toplantılara katılmanızı mümkün kılıyor.

Görüşme esnasında ekran ve uygulama paylaşma imkanı sunuyor.

İnternetin görüntülü konuşma için yetersiz kaldığı noktalarda, ücretsiz telefon araması yaparak online toplantıya katılma olanağı sunuyor.

Online toplantılarda tartışılan konuşları yeniden izlemeniz de mümkün. Zoho Meeting ile tüm toplantıyı kaydedebilir, bu kaydı bir link ile paylaşabilir ve indirebilirsiniz.

Ios ve Android için mobil uygulama seçeneği sunar. Online toplantılarınıza her yerden katılabilmeyi sağlar.

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.