Pandemiyle birlikte iş yaşamımızın gündemine düşen uzaktan çalışma, hazır olan işletmeler için keyifli bir deneyim olurken hazır olmayanlar için ise büyük bir zorluk haline geldi. Çalışma arkadaşlarımızla aynı ortamda bulunmadan iletişim kurmamız, işbirliği yapmamız gerekti. Çeşitli işbirliği uygulamaları ile bu durumu çözmeye çalışsak da bazı çözümlerin bizim ihtiyaçlarımızı karşılamakta yetersiz olduğunu gördük. Özelliklerin yeterli geldiği durumlarda ise çözümlerin bütçemizi aştığı durumlar yaşadık.

Hem özellikleri ile size oldukça pratik kullanıcı deneyimi sunan hem de fiyatlandırması ile bütçe dostu olan Zoho Cliq ile bu sorunları kolayca aşabilirsiniz.

Bu yazımızda takım işbirliğinde kullanılan iki yazılımın karşılaştırmasını yapacağız: Zoho Cliq vs. Slack.

Zoho Cliq

Zoho Cliq vs Slack

Karşılaştırma yazımızdan önce, Zoho Cliq’in öne çıkan özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Zoho Cliq, organize konuşmalar, bulması kolay bilgiler ve sevdiğiniz araçlara bağlanarak ekip iletişiminizi basitleştirir. Tam da ihtiyacınız olduğu anda aradığınızı bulmanız için mesajları, bir görüşmede paylaşılan dosyaları veya bir kullanıcıyı aramanıza olanak tanır. Günlük görevleriniz ve takvim programlarınızı kolayca entegre edin. Cliq platformunda özel botlar oluşturun veya komut kısayolları oluşturun ve günlük etkinliklerinizi otomatikleştirin. Zoho’nun veri şifreleme ve gizli sohbet özellikli birinci sınıf güvenlik sistemiyle güvende hissedin. Cliq’ten çalışmak için doğrudan check-in yapın ve ekibinizden kaç kişinin halihazırda işte olduğunu, kimin dışarıda olduğunu ve şu anda kimin toplantıda olduğunu görün. Zihninizdekini daha iyi ifade edebilmek için beyaz tahtayı kullanın. Tamamladığınızda panoyu sohbette bir resim olarak paylaşın. Fikirlerinizi tartışmak, şu anda üzerinde çalıştığınızı göstermek ve her görüşmeden en iyi şekilde yararlanmak için ekranınızı paylaşın. Zia akıllı asistanı yanında şirket içi kişisel asistanınız Taz ile tanışın: Takvim etkinlikleri için davet gönderir, dosyaları, notları ve bağlantıları kaydeder ve anımsatıcıları anında bildirir. Web-based, iPhone app, Android app hatta Windows Phone app’i dahi destekler.

Fiyat Karşılaştırması

Zoho Cliq

Zoho Cliq ile Slack Arasındaki Farklar

Zoho Cliq

Zoho Cliq hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürün sayfamızı veya üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.